Aktualności

BARTEX świętuje swój Jubileusz.

  

 Z wielką dumą i radością informujemy, że w bieżącym roku BARTEX obchodzi Jubileusz 25-lecia działalności. Jest to wyjątkowy czas, który skłania do refleksji, wspomnień oraz podsumowań naszych osiągnięć.

 

Droga do miejsca, w którym Spółka obecnie się znajduje, nie zawsze była łatwa. Dzięki ciężkiej pracy Zarządu oraz wszystkich pracowników pokonaliśmy wiele trudności, a w ostatnim roku osiągnęliśmy najwyższe przychody ze sprzedaży w historii. Dlatego też w tym jubileuszowym, 2020 roku, możemy już ze spokojem patrzeć w przyszłość i pracować nad kolejnymi projektami.

 

W związku z powyższym pragniemy podziękować wszystkim naszym Partnerom oraz Klientom za minione 25 lat udanej współpracy. Bez Waszego zaufania, którym nas obdarzyliście, ten sukces nie byłby możliwy.

 

Dziękujemy również pracownikom, ponieważ to dzięki ich pracy oraz zaangażowaniu możemy dziś obchodzić tą piękną rocznicę.

 

 Tegoroczny Jubileusz jest dla nas wszystkich motywacją do dalszej pracy nad rozwojem firmy oraz do podejmowania nowych, odważnych decyzji i realizacji dalekosiężnych planów.